Cebula Tatiana

Witam moje klasy, zachęcam do pracy aby nie zapomnieć tego czego się udało nauczyć!

klasa I A LO, I TOM do poniedzialku 23.03.  Grammar_In_UsePassword_Reset_A2_B1 wykonać ćwiczenia na razie tylko czasy teraźniejsze i wysłać mi  odpowiedzi na tatiana.cebula@op.pl,  powtórzenie PR_A2plus_B1_Review_1odpowiedzi z czytania również PR_A2plus_B1_Reading_1 

klasa IVTi, IVTs, IVTm jesli wykonaliście zadania ze strony cke.gov.pl dodatkowe zadania, jak ja prosiłam, do zadań z pisania, proszę do 23.03.20 wysłać wasze odpowiedzi pod adres tatiana.cebula@op.pl

Klasy 3km/els oraz 3wz prośba zgłosić się mailowo pod adres tatiana.cebula@op.pl A puki co proszę o zrobienie

następujących ćwiczeńPR_A2plus_B1_Review_2

Klasa 1wzb proszę o odrobienie wszystkich ćwiczeń ze str.108 podręcznika i wysłanie pod adresem tatiana.cebula@op.pl

Klasa 1wzb – tylko 2 prace nadesłane, następne zadanie to zrobienie strony 11 z podręcznika zadania 1,2,3,4,5c,6,7a.Proszę o zgłoszenie się na msg.

Klasa 3els – żadnego odrobionego zadania nie otrzymałam, czekają was oceny niedostateczne. Następne zadanie to str.98 w podręczniku wg zadań. Zdęcia wysyłajcie pod podanym adresem mailowym.

Klasa 1alo są osoby, które nie biorą udziału w naszych lekcjach online. Ani jednego razu nie zgłosił się Rafał Gątarski, przestała brać udział Julia Ziółkowska. W czym problem?Proszę o nadrobienie zaległości.

Klasy III Tb i IIITm sprawdziłam wasze poprzednie NIEsamodzielne prace i proszę napisać i wysłać mi  do poniedziałku na tatiana.cebula@op.pl pierwsze dwa listy z tych, to jest wasza pięta achillesowa – pisać samodzielnie!!! PR_A2plus_B1_Extra_Worksheets_Writing

Pozdrawiam wszystkich , ocenię.

Witam wszystkich moich uczniów! Błagam, nie wysyłajcie na razie zadań na moją skrzynkę pocztową, wczoraj serwer uległ awarii, dzisiaj ledwo zipie. To zadanie będzie dla was do wykonania ale zróbmy to inaczej. Trzeba utworzyć grupy na Messengerze, dodać tam mnie i tak będziemy sprawdzać, umawiać się na określoną godzinę – najlepiej jak było w planie. 

Klasa I aLO, I Tom do czwartku muszą zrobićPR_A2plus_B1_Reading_2 PR_A2plus_B1_Review_2, PR_A2plus_B1_Speaking_2

Klasy maturalne  IVTOM, IVTi, IVTs robią do piątku na stronach Operonu archiwalne matury próbne – sprawdzacie odpowiedzi, listy do mnie na skrzynkę – od NIEKTÓRYCH  nie ma oznaki życia – nic nie robią z moich zadań – zostaną ocenieni.

Klasy IIITom, IIITb wykonują zadania Use_of_English_worksheets_zestawy_zadan zestaw 1.

Strona w przebudowie za utrudnienia przepraszamy.