Język polski I Tom, ITs

Moi drodzy, kończymy omawianie Biblii. Ostatnio przesłałam Wam materiały na temat znaczenia Biblii w kulturze. Teraz pora na powtórzenie i karty pracy. Proszę o przepisywanie ich do zeszytów i przesyłanie mi zdjęć na adres mailowy. Ostatnio też zaproponowałam Wam obejrzenie filmu Kieślowskiego pt.: Dekalog I – proszę o wykonanie karty pracy. Przypominam o podpisaniu przed wysłaniem.  Na efekty pracy czekam do 1 kwietnia 2020.

Klasa I Tom4

biblia_kartapracy

Dekalog jeden_karta pracy

31.03.2020

Moi drodzy, we wtorki, środy i czwartki o godz. 11.00 spotykamy się na lekcjach online. Do każdej lekcji będę umieszczać temat i punkty- proszę je wpisywać do zeszytu. Omawiany na lekcjach materiał znajduje się w waszych podręcznikach- proszę zapoznawać się z nim.

Średniowiecze- wprowadzenie – proszę przeczytać też materiał z podręcznika ze stron 126-135.

1.04.2020

Materiał z dzisiejszej lekcji:

Sztuka średniowieczna – proszę zapoznać się dodatkowo z materiałem z podręcznika strony – 136-144

2.04.2020

Bogurodzica

7.04.2020

Materiał z dzisiejszej lekcji Lament świętokrzyski

Proszę zapoznać się z dodatkowymi materiałami tutaj

Materiał do lekcji z dn. 15.04.2020

Święty Franciszek

Karta pracy ze średniowiecza Średniowiecze – karta pracy z epoki

Strona w przebudowie za utrudnienia przepraszamy.