Kochanowski Robert

Kwarantanna się przedłuża, musimy więc popracować więcej w swoich domach (mam nadzieję, że grzecznie siedzicie i  przestrzegacie kwarantanny). W odnośnikach dodatkowe informacje i materiały do samodzielnego opracowania. Miłej pracy!
Jak zapewne wszystkim już wiadomo przedłużono zdalną naukę do 24.05.2020, tak więc nadal musimy sobie w ten sposób radzić, mimo że jest to uciążliwe dla Was. Niestety takie czasy!
Do zobaczenia w szkole. Pozdrawiam

UWAGA: Od dnia 31.03.2020 proszę o przesyłanie prac, zadań, notatek tylko przez uczniów wskazanych (numer z dziennika) w danym materiale do tematu (poczta niewyrabia, łącza czerwone :)))), proszę też pilnować terminów nadsyłania prac. I jeszcze jedna prośba: wszystkie zrzuty ekranowe, skany i innne obrazki (dotyczące danego przedmiotu i zadania) umieszczajcie w jednym pliku np. dokumencie tekstowym, prezentacji itp. Przy takiej ilości materiałów jakie nadsyłacie pozwala to łatwiej nad tym wszystkim zapanować ( nie pogubić poszczególnych elementów). Mój adres: prac-info@wp.pl
DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam

W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego oraz maturami, proszę o rozliczenie się z zaległościami max do dnia 08.06.2020. Po tym terminie nie przyjmuję już żadnych zaległych prac!!!

Klasa I TiG

KLasa I TiP

Klasa IIa Ti

Klasa IIb Ti

Klasa III Ti

Klasy II km, II els i III TS -przepisy ruchu drogowego