RADA SAMORZĄDU SZKOLNEGO 2017/2018

 

 

Przewodniczący Szkoły, Bartłomiej Szlufik
Cześć, nazywam się Bartek Szlufik i chodzę do klasy II Ti. Moimi głównymi zainteresowaniami są piłka nożna oraz sport. Od zawsze bardzo lubiłem też muzykę i w przeszłości chodziłem do szkoły muzycznej, gdzie uczyłem się gry na pianinie. Jestem również strażakiem ochotnikiem i moim marzeniem jest w przyszłości zająć się tym zawodowo. Jako przewodniczący samorządu uczniowskiego uważam, że razem jesteśmy w stanie wnieść wiele nowych i ciekawych pomysłów w życie naszej szkoły. Postaramy się rozwiązać każdy problem.

Wiceprzewodniczący, Sławomir Szczur
Cześć, mam na imię Sławomir i jestem maturzystą. W bieżącym roku szkolnym postanowiłem zaangażować się w działalność SU i zostałem wybrany wiceprzewodniczącym samorządu.  Moim najlepszym wyborem w życiu było pójście do technikum pojazdów samochodowych w Zespole Szkół. Od dziecka bowiem interesuję się motoryzacją,  uwielbiam też zwiedzać świat i poznawać nowych ludzi. Marzę, by kiedyś podróżować tak,  jak Pan Cejrowski,  może nie boso,  ale np.  za kierownicą samochodu.

Skarbnik, Kamila Strzępek
Nazywam się Kamila Strzępek i chodzę do III Ti. W SU pełnię funkcję skarbnika. Interesuję się fotografią, produkcją filmową i śpiewem. Należę od 8 lat do ZHP, co zdecydowanie pomogło mi w samorozwoju. Jestem otwarta na nowe znajomości, odpowiedzialna, kreatywna, łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi. Staram się być zawsze uśmiechnięta i zarażać tym moje otoczenie. Mam nadzieję, że wraz z resztą samorządu spiszemy się na medal i nie będziecie się z nami nudzić!

Sekretarz, Anna Skiba
Hej wszystkim! Nazywam się Ania Skiba i jestem uczennicą kl IIs. W szkole znacie mnie jako organizatorkę wycieczek 😊 Jestem osobą optymistyczną i pewną siebie. Od najmłodszych lat uwielbiam aktywność fizyczną, dzięki temu osiągam wysokie wyniki w szerokiej gamie sportu. Nigdy nie miałam określonego hobby. Cały samorząd w tym roku szkolnym da z siebie wszystko. Pozdrawiam

Sekretarz, Karol Bator
Cześć! Nazywam się Karol Bator i jestem uczniem klasy II ti. Jeśli chodzi o moje zainteresowania to na pewno głównie jest to muzyka, co pokazuję,  grając na perkusji w zespole “Staszicówka-Band’ na terenie naszej szkoły, powiatu, czy kraju. Jako nowy sekretarz tak jak i reszta samorządu mam nadzieję, że spodobają wam się nasze pomysły na ten rok. Pozdrawiam
Skip to content