Zapoznaj się z naszą szkołą oraz ofertą edukacyjną

LICEUM
 
Film promocyjny Zespołu Szkół w Staszowie
ZAPRASZAMY!
Tu jest miejsce dla Ciebie!
 

Masz świadomość, że obcowanie z człowiekiem i jego dokonaniami: kulturą, sztuką, literaturą jest nieustającą przygodą intelektualną? Jesteś ciekawy świata? Masz kreatywne pomysły, jesteś osobą komunikatywną i otwartą? Jeśli masz w sobie pasję reporterską, fotograficzną czy dziennikarską, pociąga Cię praca w mediach, chcesz twórczo rozwijać swe humanistyczne zainteresowania, ten profil jest dla Ciebie! Współpracujemy z Centrum Edukacji Medialnej w Kielcach.

Przedmiotami realizowanymi na poziomie rozszerzonym w tej klasie są:  język polski,  język angielski.

Interesujesz się turystyką i lubisz aktywnie spędzać czas? Jesteś człowiekiem ciekawym świata i świadomym wagi ekologii?  Interesujesz się zdrowym stylem życia, zdrową żywnością, ekologicznymi uprawami i hodowlą zwierząt? To kierunek dla Ciebie !!! Parki krajobrazowe i rezerwaty przyrody to piękne zakątki natury, które możesz zgłębić. Edukacja turystyczna i ekologiczna otwiera przed Tobą bogaty wachlarz dalszego kształcenia i zdobycia ciekawej pracy jako, np.: przewodnik turystyczny czy organizator turystyki i rekreacji, ekolog.

Przedmiotami realizowanymi na poziomie rozszerzonym    w tej klasie są:  geografia,  język angielski.

 
Skip to content