Finalista Olimpiady Wiedzy o Mediach

Dnia 16.12.2016 roku na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach odbył się II etap Olimpiady wiedzy o mediach. W tej ogólnopolskiej inicjatywie wzięli udział uczniowie naszej szkoły – Dominika Borowiec (III A LO) i Wojtek Kułaga (III A LO).  Do etapu centralnego zakwalifikował się Wojtek Kułaga. Finałowy etap olimpiady odbędzie się w dniach 17-18 marca 2017 roku w Warszawie. Laureaci mogą liczyć na indeksy najlepszych polskich uniwersytetów, staże w redakcjach i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Głównym organizatorem olimpiady jest Uniwersytet Warszawski (Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii. Patronat nad Olimpiadą objęli Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska oraz Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin. TUTAJ możecie zobaczyć materiał filmowy dotyczący olimpiady przygotowany przez tvswietokrzyska.pl.

Skip to content