Kwalifikacje 2025+

W ramach ogólnopolskiej kampanii pod hasłem „Kwalifikacje 2025+” dwudziestu ośmiu uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do udziału ww. kampanii.
Celem kampaniijest wsparcie uczniów w nabywaniu dodatkowych kwalifikacji umożliwiających im lepszy start na rynku pracy. Kampania ma także na celu upowszechnianie idei uczenia się przez całe życie. Kampania adresowana jest do uczniów pierwszych i drugich klas szkół ponadpodstawowych, w szczególności do uczniów liceów, techników i branżowych szkół I stopnia.
W ramach kampanii uczniowie otrzymają bezpłatnie VOUCHERY umożliwiające podejście do certyfikowanego egzaminu z kwalifikacji VCC:
– „Inżynieria projektowania komputerowego CAD 2D i 3D”
– „Grafik komputerowy”
– „Multimedia w reklamie”
– „Kompetencje społeczne”
– „Własny biznes – jak otworzyć i prowadzić działalność gospodarczą”

Zapraszamy do obejrzenia filmu i zapoznania się z możliwościami jakie oferuje Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie.


Tekst: Małgorzata Stachura

Skip to content
W dniu 2 czerwca br. zaplanowane jest zwieńczenie obchodów roku Jubileuszowego 70-lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie. Program uroczystości Jubileuszowej:
- 10.30- przejście z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie na Mszę Świętą do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie
- 11.00- uroczysta Eucharystia
- 12.00- przejście z Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie do auli Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie
- 13.00 rozpoczęcie Gali Jubileuszowej 70- lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie (aula ZS): część artystyczna, złożenie „Kapsuły Czasu” pod obeliskiem, przemówienia okolicznościowe przybyłych gości, koncert muzyczny, zakończenie uroczystości (tort jubileuszowy).