LEKCJA EUROPEJSKA dla młodzieży klas III Branżowej Szkoły I stopnia

W dniu 1 marca 2023 r. w naszej szkole,  w Centrum Kształcenia Zawodowego odbyła się LEKCJA EUROPEJSKA dla młodzieży klas III Branżowej Szkoły I stopnia, którą poprowadziły pracownice – specjalistki ds. funduszy europejskich  Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Sandomierzu p. Agata Galata oraz p. Paulina Osemlak. W spotkaniu uczestniczyły klasy III elektromechanik pojazdów samochodowych, III mechanik pojazdów samochodowych oraz III klasa wielozawodowa, ok. 50 uczniów. W trakcie warsztatów uczniowie mogli uzyskać informacji na temat: „Z jakich środków unijnych mogę skorzystać na założenie własnej firmy bądź z funduszy szkoleniowych w ramach projektów?”

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Stachura

Skip to content