Matematyka klasa 1TOM5

Link do lekcji z 15.05.2020 dostępny TUTAJ. Proszę  o nadesłanie zaległych prac domowych włącznie z pracą zadaną 15.05.2020.

———————————————————————————————————————

Link do dzisiejszej lekcji 13.05.2020 jest TUTAJ.

———————————————————————————————————————-

Witam. Zaległy link z lekcji 08.05.2020 znajdziecie TUTAJ. Proszę na razie nie wysyłać pracy domowej.

——————————————————————————————————————–

Witam. Link do dzisiejszej lekcji 06.04.2020 znajdziecie TUTAJ. Proszę  o rozwiązanie zadań z pracy domowej ale na razie ich nie wysyłajcie. Pozdrawiam.

———————————————————————————————————————-

Witam. Zamieszczam link do lekcji 29.04.2020. Jako zadania domowe spróbujcie wykonajcie zadania podane na końcu filmu 🙂 Przypominam, że są jeszcze osoby, które nie skontaktowały się ze mną w sprawie omówienia prac domowych. Proszę pisać na messengerze w sprawie ustalenia terminu.


Witam. W bieżącym tygodniu 27.04-30-04 musimy zakończyć sprawdzanie pracy domowej zaczęte w poprzednim tygodniu. Proszę kontaktować się ze mną od godz. 13.30 środa do godziny 14.30 na messengerze. Omówienie pracy domowej w komunikatorze skype. W środę zaczniemy również nowy dział o godz. 14.30 proszę wszystkie osoby o udział w lekcji. Lekcje grupowe od tego tygodnia prowadzić będziemy w komunikatorze ZOOM. Na ok. pół godziny przed lekcją umieszczę link TUTAJ . Film z lekcji jak zwykle będzie dostępny.

—————————————————————————————————————–

Witam. TUTAJ zamieszczam film z lekcji powtórzeniowej. Jeśli ktoś z Was znajdzie w arkuszach np.  ze strony zadania.info  zadanie dotyczące naszej tematyki z którymi ma problem proszę podesłać na grupie rozwiążemy i udostępnimy rozwiązania. Pozdrawiam.

——————————————————————————————————————

Witam. W TYM linku zamieszczam film z lekcji powtórzeniowej. Proszę na piątek tak jak robiliśmy to na lekcji zajrzeć na stronę https://zadania.info/   posprawdzać zadania testowe z funkcji liniowej z matur z poprzednich lat. W razie problemów z rozwiązaniem proszę zapisać z którego roku to był arkusz wyjaśnimy wątpliwości na piątkowej lekcji.

—————————————————————————————————————–

Witam. W związku z niepoważną postawą niektórych osób uczestniczących w lekcji i ciągłym utrudnianiem prowadzenia zajęć dla osób NAPRAWDĘ chętnych wyznaczam jutro od godz. 10.00 termin dodatkowy na których dokładnie omówimy dzisiejsze zagadnienia. Osoby chętne proszę o napisanie takiej informacji prywatnie na Skype ja od 10 będę aktywny.  Z dokumentu zamieszczonego TUTAJ  proszę z zrobienie zadań 1,2,3,4,5,6,7,10,15,17,20,21,23,25,29,31. Z zadań tego typu zrobimy test online. Przykro mi że niektórzy reprezentują tak niepoważna postawę w tym okresie. Wszystkim życzę Wesołych Świąt a osoby naprawdę chętne zapraszam na jutro.

————————————————————————————————————

Z powodu przesunięcia zajęć (awaria serwera) w lekcji 03.042020 uczestniczyło mniej osób. Zamieszczam film z lekcji TUTAJ. Jako zadanie domowe wykonajcie ze zbioru zadania zad 4.37 b,c , zad 4.38 , zad. 4.40. Na końcu filmu zamieszczony jest jeszcze jeden przykład do wykonania 🙂 .

Pozdrawiam


Zadania dorealizacji z lekcji 01.04.20 to: zad. 4.22b,c zad. 4.23 a, zad. 4.24 b,d zad. 4.27. Pozdrawiam. Ps film z lekcji jestt bardzo „poszarpany” bo było nas dużo i trochę przerywało więc nie wrzucam.


Po piątkowej lekcji na skype bardzo proszę o wykonanie zadań ze zbioru 4.5 4.7 bez podpunktów a 4.15 b,c 4.17 a,c,d 4.18 a,e,b i odesłanie rozwiązań do środy 01.04.20 na email uczniowiezsstaszow@gmail.com.  W środę o godz. 15.30 kolejna lekcja. Będzie można zadawać pytania do zadań, które sprawiły Wam trudność oraz omówimy kolejny temat.
Pozdrawiam 🙂  Ps. Pamiętać o formacie załącznika z zadaniem : 1LOG  matematyka Nazwisko Imię data


Witam wszystkich

Zamieszczam dla Was zestaw zadań powtórzeniowych. W pierwszej kolejności chciałbym abyście DOKŁADNIE powtórzyli wiadomości dotyczące odczytywania własności funkcji z wykresu.  Osoby chętne mogą wysyłać rozwiązania na adres uczniowiezsstaszow@gmail.com w celu weryfikacji. Tytuł maila powinien być w formacie:  1TOM5  matematyka Nazwisko Imię np: „1TOM5 matematyka Kowalski Adam”.   W poniedziałek planuję omówienie zadań na skype. Osoby chętne proszę o zainstalowanie skype link TUTAJ oraz zaopatrzenie się w jakiś mikrofonik jeśli chcecie zadawać pytania :-). Dokładną godzinę omówimy na grupie.  Linki do zadań podaję tutaj zadanie 1  zadanie 2

Życzę owocnej pracy i pozdrawiam 🙂 Ps. Pytania o szczegóły proszę wysyłać na messengera.

Skip to content