Relacja z wizyty w naszym Centrum Spawalniczym!

W dniu dzisiejszym mieliśmy zaszczyt gościć prof. dr hab. inż. Jacka Słania, Lidera obszaru – Kierownika Działu Szkolenia Centrum Spawalnictwa Łukasiewicz Górnośląski Instytut Technologiczny oraz panią dr inż. Katarzynę Hyc-Dadak, głównego specjalistę – Egzaminatora spawaczy w Ośrodku Kształcenia i Nadzoru Spawalniczego w Gliwicach.
Spotkanie miało na celu omówienie przyszłości i rozwoju szkolnictwa zawodowego oraz planów związanych z tworzeniem Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie spawalnictwa. W trakcie dyskusji poruszyliśmy wiele ważnych tematów, które mają na celu podniesienie jakości kształcenia spawalniczego oraz dostosowanie programów nauczania do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku pracy.
Dziękujemy naszym gościom za inspirującą wizytę i owocne rozmowy. Współpraca z tak wybitnymi ekspertami daje nam pewność, że idziemy w dobrym kierunku, aby wspierać i rozwijać umiejętności przyszłych specjalistów w dziedzinie spawalnictwa.
Czekamy na kolejne spotkania i jesteśmy pełni nadziei na dalszą, owocną współpracę!
Skip to content