Sukces w konkursie „Zobaczyć matematykę”

Dwoje uczniów z naszej szkoły odniosło sukces w XVI edycji ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez AGH w Krakowie pt. „Zobaczyć matematykę”. W kategorii „Wersja artystyczna” uczennica klasy 1 liceum ogólnokształcącego Nikola Biśtyga zbobyła wyróżnienie za pracę pt. „Kolorowe trójkąty”.  Opiekun pracy: Wiesław Mikus.
W kategorii „Wersja komputerowa” uczeń Karol Wojciechowski z klasy 3 Technik programista zajął 3 miejsce  za aplikację „Matematyczne góry”. Opiekun pracy: Tomasz Dygulski.

Szczegóły dotyczące konkursu oraz prace laureatów można zobaczyć na stronie organizatora https://www.zobaczycmatematyke.agh.edu.pl/aktualnosci/rozstrzygniecie-xvi-edycji-konkursu . Laureatom serdeczne gratulujemy! Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się we wrześniu o czym na pewno poinformujemy na naszej stronie. 

Tekst: Tomasz Dygulski

Skip to content