Szanowni Staszowianie i Przyjaciele Staszowa!

W 2023 roku obchodzimy jubileusz Staszicówki czyli 70-lecie Zespołu Szkół im. St. Staszica w Staszowie.
Gromadzimy dokumenty, zdjęcia oraz wspomnienia osób związanych ze szkołą.
Zwracamy się do wszystkich życzliwych osób, które związane były z Zespołem Szkół, by podzieliły się z Komitetem Organizacyjnym Jubileuszu zdjęciami, wspomnieniami, zapiskami i wszystkim co związane z historią naszej Jubilatki.
Wróćmy zatem wspomnieniami do minionych lat, by magia tamtego czasu ożyła na nowo. Dzięki temu najmłodsi Staszowianie poznają historię naszej Małej Ojczyzny.
Jesteśmy wdzięczni Administratorowi p. Marcinowi Gawłowiczowi za to, że włączył się w akcję “poszukiwania” przeszłości.
Dla osób najbardziej “upartych w poszukiwaniach” przewidujemy nagrodę.
Komitet Organizacyjny Jubileuszu
Skip to content
W dniu 2 czerwca br. zaplanowane jest zwieńczenie obchodów roku Jubileuszowego 70-lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie. Program uroczystości Jubileuszowej:
- 10.30- przejście z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie na Mszę Świętą do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie
- 11.00- uroczysta Eucharystia
- 12.00- przejście z Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie do auli Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie
- 13.00 rozpoczęcie Gali Jubileuszowej 70- lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie (aula ZS): część artystyczna, złożenie „Kapsuły Czasu” pod obeliskiem, przemówienia okolicznościowe przybyłych gości, koncert muzyczny, zakończenie uroczystości (tort jubileuszowy).