Ważne! e-learning w staszicówce

Drodzy Uczniowie,
w związku z wyjątkową sytuacją, w jakiej znaleźliśmy się, oferujemy Wam pakiety materiałów dydaktycznych i ćwiczeniowych dla poszczególnych klas z różnych przedmiotów. Prosimy o rzetelne podejście do tych zagadnień, przeanalizowanie ich i wykonanie zleconych zadań. Ta niecodzienna sytuacja zmusza nas do nietypowego sposobu prowadzenia zajęć i wymaga zaangażowania i odpowiedzialności z obydwu stron.
W zakładce „Zagadnienia do samodzielnej pracy”, klikając na nazwisko uczącego Cię nauczyciela, znajdziesz materiały dla klasy, do której uczęszczasz. Każdy nauczyciel zamieści tam też sposób kontaktowania się z nim, np. email. W razie wątpliwości kontaktuj się z nauczycielem lub wychowawcą klasy, do której uczęszczasz np. telefonicznie lub komunikatory internetowe.
Apelujemy o pozostanie w domach, stosowanie się do komunikatów  służb sanitarnych i odpowiednich władz, odpowiedzialne zachowanie się w tej sytuacji i  właściwe wykorzystanie czasu w domu.
    Przypominamy, że zamieszczone  materiały będą podstawą do realizacji kolejnych zajęć, a w efekcie wpłyną na ocenę z przedmiotu. Pozdrawiamy Was serdecznie i do zobaczenie wkrótce.

Skip to content