Dni techniki 2016

dni technikiZapraszamy wszystkich zainteresowanych na dni techniki organizowane przez Naszą Szkołę oraz Centrum Kształcenia Praktycznego w Staszowie, które odbędą się w dniach 5-6 kwietnia 2016 roku. Szczegóły na plakacie informacyjnym.
dni technik goodi

Zobaczcie jak wyglądała ta impreza  w poprzednich latach

 
LINK DO GALERII DNI TECHNIKI 2015

Skip to content
W dniu 2 czerwca br. zaplanowane jest zwieńczenie obchodów roku Jubileuszowego 70-lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie. Program uroczystości Jubileuszowej:
- 10.30- przejście z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie na Mszę Świętą do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie
- 11.00- uroczysta Eucharystia
- 12.00- przejście z Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie do auli Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie
- 13.00 rozpoczęcie Gali Jubileuszowej 70- lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie (aula ZS): część artystyczna, złożenie „Kapsuły Czasu” pod obeliskiem, przemówienia okolicznościowe przybyłych gości, koncert muzyczny, zakończenie uroczystości (tort jubileuszowy).