Internat Zespołu Szkół w Staszowie

Internat Zespołu Szkół jest jedyną koedukacyjną placówką w Staszowie, przeznaczoną dla uczniów wszystkich szkół średnich. Wokół budynku znajduje się teren rekreacyjny i siłownia plenerowa. Cały obiekt jest ogrodzony i monitorowany. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kryta pływalnia, siłownia, hala sportowa.

Do dyspozycji młodzieży są:

  • pokoje 2-, 3-, 4- osobowe z łazienkami,
  • świetlica ze sprzętem multimedialnym,
  • stołówka,
  • hol z miejscami do spotkań i wypoczynku,
  • suszarnia

Głównym zadaniem internatu jest zapewnienie całodobowej opieki, wyżywienia, bezpieczeństwa, wspomaganie dydaktycznej i wychowawczej roli szkoły, oraz wzmacnianie oddziaływań wychowawczych domu rodzinnego.

N A S Z  A D R E S :

Internat Zespołu Szkół im. St. Staszica
28 – 200 Staszów,  ul. Koszarowa 7
Tel. (fax.) 15 864 27 51

e-mail: internat@zsstaszow.pl

e-mail: internat.zs@interia.pl

Skip to content