INFORMACJA O RODO

– KLAUZULA INFORMACYJNA OGÓLNA

POZOSTAŁE KLAUZULE INFORMACYJNE

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie                   

 1. Koszarowa 7
  DBA O TWOJE DANE OSOBOWE
  Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie  zawsze przywiązywał ogromną wagę do ochrony danych osobowych, rozumiejąc jak ważny jest to aspekt z perspektywy każdego człowieka.   W związku z tym  podjęliśmy szereg działań, aby ochrona danych osobowych w naszej Firmie była na najwyższym poziomie.

 Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych Osobowych, który dba o zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa Twoich danych.

 • Prowadzimy cykliczne szkolenia dla wszystkich naszych pracowników, którzy mogą przetwarzać Twoje dane osobowe.
 • Dbamy o naszą infrastrukturę informatyczną, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa.
 • Wdrożyliśmy POLITYKĘ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH, czyli szereg specjalnych procedur, które mają na celu zapewnienie przetwarzania danych osobowych, zgodnego z obowiązującymi przepisami prawa.
 • Przeprowadzamy cykliczne czynności sprawdzające wewnątrz szkoły, które mają na celu wykrycie ewentualnych nieprawidłowości lub zagrożeń dla Twojej prywatności.

  MOŻESZ NAM ZAUFAĆ!

TWOJE DANE OSOBOWE SĄ U NAS BEZPIECZNE!

FUNKCJĘ INSPEKTORA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie ul. Koszarowa 7

pełni

Izabela Remjasz
kontakt: : iod@zsstaszow.pl 

Skip to content
W dniu 2 czerwca br. zaplanowane jest zwieńczenie obchodów roku Jubileuszowego 70-lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie. Program uroczystości Jubileuszowej:
- 10.30- przejście z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie na Mszę Świętą do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie
- 11.00- uroczysta Eucharystia
- 12.00- przejście z Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie do auli Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie
- 13.00 rozpoczęcie Gali Jubileuszowej 70- lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie (aula ZS): część artystyczna, złożenie „Kapsuły Czasu” pod obeliskiem, przemówienia okolicznościowe przybyłych gości, koncert muzyczny, zakończenie uroczystości (tort jubileuszowy).