DNI TECHNIKI 2018

Dni Techniki to cykliczne wydarzenie w życiu Zespołu Szkół  im. S. Staszica
i Centrum Kształcenia Praktycznego w Staszowie. Tegoroczna, piąta już edycja,  zaplanowana jest na 24 i 25  kwietnia 2018 roku  i przebiegać będzie pod hasłem:  Szkoła i Pracodawca-razem do sukcesu.  
Dni Techniki
są doskonałą okazją do zaprezentowania nabytej wiedzy i wyćwiczonych umiejętności uczniów Staszicówki.  Zaproszeni do współpracy partnerzy umożliwią zarówno uczniom naszej szkoły,  jak i odwiedzającym  gimnazjalistom  i gościom zapoznanie się z nowoczesnymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami  w przemyśle.  Zwiedzający gimnazjaliści będą mieli ponadto okazję porozmawiać z doradcą zawodowym i poznać specyfikę oferowanych przez szkołę kierunków kształcenia. Zobacz plakat Dni Techniki 2018

 


Skip to content