Go Active Show

Dnia 21 kwietnia, duża grupa uczniów naszej szkoły z opiekunami: panem Tomaszem Dygulskim i panem Mariuszem Siłką była na wycieczce w stolicy. Celem wyjazdu były Targi Fitness i Sportów Siłowych „Go Active Show”. To duże wydarzenie dla wszystkich miłośników sportu. W dniach 21-23 kwietnia 2017 roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy, pod jednym dachem spotkały się prawdziwe gwiazdy różnych dyscyplin sportu – Ewa Chodakowska, Mamed Khalidov, Kevin Levrone, Anita Włodarczyk, Artur Partyka, Robert Korzeniowski i wielu innych. Największą popularnością wśród młodzieży cieszył się pan Robert Burneika. Większość chłopców ma z nim wspólne zdjęcie oraz autograf. Impreza była bardzo ciekawa, ponieważ łączyła klasyczne targi, czyli szeroki przegląd rynku produktów i usług sportowych z pokazami, warsztatami, seminariami oraz spotkaniami ze znanymi sportowcami z różnych dyscyplin sportu. Można było zobaczyć stoiska ze sprzętem sportowym i fitness, odzieżą i akcesoriami sportowymi, żywnością i suplementami diety. Główną organizatorką wyjazdu była Anna Skiba z klasy I Liceum usportowionego, za co serdecznie jej DZIĘKUJEMY.

 

 

 

Skip to content