Historia klasa 3Ts, 3 Tom, 3 Ti

Witam Was.

Jak Wam wiadomo, z powodu epidemii zmuszeni jesteśmy pracować zdalnie. Myślę, że po wielu dniach niewychodzenia z domu, chętnie sięgniecie po podręcznik historii i społeczeństwa. Proszę o wypełnienie przesłanej Wam karty pracy utrwalającej opracowany wcześniej materiał. Wypełnioną indywidualnie kartę pracy proszę przesłać do sprawdzenia na adres: jan.krupa@interia.pl do dnia 02.04.2020r. Proszę również o przeczytanie do dnia 03.04,2020 r. tematu „Kształtowanie się granic” str. 136-141 podręcznika.  Pozdrawiam.  Jan Krupa

Do pobrania
karta-pracy-zawiedzione-nadzieje_

Skip to content
W dniu 2 czerwca br. zaplanowane jest zwieńczenie obchodów roku Jubileuszowego 70-lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie. Program uroczystości Jubileuszowej:
- 10.30- przejście z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie na Mszę Świętą do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie
- 11.00- uroczysta Eucharystia
- 12.00- przejście z Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie do auli Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie
- 13.00 rozpoczęcie Gali Jubileuszowej 70- lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie (aula ZS): część artystyczna, złożenie „Kapsuły Czasu” pod obeliskiem, przemówienia okolicznościowe przybyłych gości, koncert muzyczny, zakończenie uroczystości (tort jubileuszowy).