Ludzie z pasją ze “Staszicówki”

Indywidualne podchodzenie do uczniów, odkrywanie ich uzdolnień i zainteresowań jest jednym z najważniejszych zadań szkoły. W każdym uczniu drzemie bowiem jakiś talent, każdy ma inne potrzeby rozwojowe, możliwości i pasje. Niezmiernie ważne jest nie tylko rozbudzenie tych pasji ale umiejętne ich rozwijanie. Jeśli chcesz opowiedzieć innym o swoich zainteresowaniach, pasji czy nietypowych umiejętnościach, przyjdź i zgłoś się do wychowawcy lub pedagoga szkolnego. Opowiemy o Tobie……. Czekamy! Nie bój się chwalić tym co potrafisz. Zapraszamy!

dulinska profil

Dulińska Anna

Cecelon ico

Cecelon Mateusz

Eliza Tutak ico

Tutak Eliza

Kalaga Wojtek ico

Kałaga Wojciech

Kapral Pawel

Kapral Paweł

Masza Pedorczenko

Pedorczenko Masza

Borowiec ico

Borowiec Dominika

ico_grzes

Piotrowski Grzegorz