Ludzie z pasją ze “Staszicówki”

Indywidualne podchodzenie do uczniów, odkrywanie ich uzdolnień i zainteresowań jest jednym z najważniejszych zadań szkoły. W każdym uczniu drzemie bowiem jakiś talent, każdy ma inne potrzeby rozwojowe, możliwości i pasje. Niezmiernie ważne jest nie tylko rozbudzenie tych pasji ale umiejętne ich rozwijanie. Jeśli chcesz opowiedzieć innym o swoich zainteresowaniach, pasji czy nietypowych umiejętnościach, przyjdź i zgłoś się do wychowawcy lub pedagoga szkolnego. Opowiemy o Tobie……. Czekamy! Nie bój się chwalić tym co potrafisz. Zapraszamy!

dulinska profil
Dulińska Anna

Cecelon ico
Cecelon Mateusz

Eliza Tutak ico
Tutak Eliza

Kalaga Wojtek ico
Kałaga Wojciech

Kapral Pawel
Kapral Paweł

Masza Pedorczenko
Pedorczenko Masza

Borowiec ico
Borowiec Dominika

ico_grzes
Piotrowski Grzegorz
Skip to content