Matematyka klasa 1LOG

Film z lekcji z piątku 15.05.2020 znajdziecie TUTAJ. Proszę o nadesłanie zaległych prac domowych włącznie z lekcją z 15.05.2020. 

———————————————————————

Film z lekcji z 13.05.2020 dostępny jest TUTAJ. Pracy domowej zadanej na końcu na razie nie przesyłajcie. Prześlecie kilka zadań w następnym mailu. 


Witam. Link do lekcji z 08.05.2020 znajdziecie TUTAJ   . 
————————————————————————————————

Witam. Link do dzisiejszej lekcji 06.05.2020 znajdziecie TUTAJ. Proszę  o rozwiązanie zadań z pracy domowej ale na razie ich nie wysyłajcie. Pozdrawiam

———————————————————————————————

Witam. Zamieszczam link do lekcji 29.04.2020. Jako zadania domowe spróbujcie wykonajcie zadania podane na końcu filmu 🙂 Przypominam, że są jeszcze osoby, które nie skontaktowały się ze mną w sprawie omówienia prac domowych. Proszę pisać na messengerze w sprawie ustalenia terminu. 
———————————————————————————————

Witam. W bieżącym tygodniu 27.04-30.04 musimy zakończyć sprawdzanie pracy domowej zaczęte w poprzednim tygodniu. Proszę kontaktować się ze mną od godz. 11.00 środa do godziny 12.30 na messengerze. Omówienie pracy domowej w komunikatorze skype. W środę zaczniemy również nowy dział o godz. 12.30 proszę wszystkie osoby o udział w lekcji. Lekcje grupowe od tego tygodnia prowadzić będziemy w komunikatorze ZOOM. Na ok. pół godziny przed lekcją umieszczę link TUTAJ   . Film z lekcji jak zwykle będzie dostępny. 

———————————————————————————————-

Witam. Zamieszczam TUTAJ link z dzisiejszej lekcji. Jeśli w zestawie, który Wam wysłałem znajdziecie jeszcze zadanie z którym mielibyście problem proszę podesłąć na grupie udostępnię rozwiązanie. Pozdrawiam.

 

———————————————————————————————–

Witam. Dziś wystąpiły problemy ze Skype i w rezultacie w lekcji uczestniczyła tylko jedna osoba. Materiał został nagrany i udostępniony tutaj  Wytyczne do pracy domowej i do testu omówione są w filmie 🙂 W środę po świętach się spotykamy. Wesołych i zdrowych świąt wszystkim życzę. Ps pytania na messengerze.
———————————————————————————————–
Po dzisiejszej lekcji 03.04.2020 jako zadanie domowe wykonajcie ze zbioru zadań: 6.51 a, 6.52 a,b . Z zadań dostępnych tutaj proszę o zrobienie zadań: Zestaw B 1,2,3,4,6(testowe) oraz Zestaw C (krótkiej odpowiedzi) 2,3,6,8. Wskazówka do 6 wyciągnąć przed nawias, wskazówka do 8 podzielić obustronnie przez cos^2. Link do naszej lekcji zamieszczam TUTAJ. Pozdrawiam


Zadania do zrobienia z lekcji 01.04.2020. Zad 6.2,1 zad. 6.22, zad. 6.24 zad. 6.30a,b zad. 6.33a,b. Podaję link do filmu z lekcji jeśli ktoś miał kłopoty z połączeniem https://www.youtube.com/watch?v=ADWg-SZ0Ct0&feature=youtu.be

Pozdrawiam


Po piątkowej lekcji na skype bardzo proszę o wykonanie zadań ze zbioru 6.1 a,b,c zad 6.2 2 dowolne zad.6.4 a,c zad 6.6 i zad.6.7 całe i odesłanie rozwiązań do środy 01.04.20 na email uczniowiezsstaszow@gmail.com.  W środę o godz. 14 kolejna lekcja. Będzie można zadawać pytania do zadań, które sprawiły Wam trudność oraz omówimy kolejny temat.
Pozdrawiam 🙂  Ps. Pamiętać o formacie załącznika z zadaniem : 1LOG  matematyka Nazwisko Imię data


Witam wszystkich

Zamieszczam dla Was zestaw zadań powtórzeniowych. Bardzo proszę w miarę możliwości o przeanalizowanie zadań z pierwszego działu czyli Przedstawianie liczb rzeczywistych w różnych postaciach. Osoby chętne mogą wysyłać rozwiązania na adres uczniowiezsstaszow@gmail.com w celu weryfikacji. Tytuł maila powinien być w formacie:  1LOG  matematyka Nazwisko Imię np: “1LOG matematyka Kowalski Adam”.   W poniedziałek planuję omówienie zadań na skype. Osoby chętne proszę o zainstalowanie skype link TUTAJ oraz zaopatrzenie się w jakiś mikrofonik jeśli chcecie zadawać pytania :-). Dokładną godzinę omówimy na grupie.  Link do arkusza podaję TUTAJ.

Życzę owocnej pracy i pozdrawiam 🙂 Ps. Pytania o szczegóły proszę wysyłać na messengera.

Skip to content