Nasza szkoła w Minecraftcie

Chcesz odbyć wirtualny spacer po naszej szkole? Zapraszamy!

Nasi uczniowie na czele z Mają Mazur i Michałem Słoczyńskim realizują pod kierunkiem  pana Tomasza Dygulskiego projekt budowy Minecraftowej szkoły już od kilku miesięcy. Efekt ich pracy jest już fascynujący. Obiektów  przyszkolnych jest naprawdę dużo, więc cały czas “budowa jest w trakcie” 🙂 .

Projekt znajduje się na serwerze  zsstaszow.csrv.pl (wersja 1.17.1). Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania!  Przy okazji sprawdź ofertę edukacyjną naszej szkoły. Mamy nadzieję, że znajdziesz w niej swój wymarzony  kierunek i już we wrześniu spotkamy się w Staszicówce – w rzeczywistości.

Być może i Ty dołączysz do Minecraftowego wyzwania. Do zobaczenia…

Skip to content
W dniu 2 czerwca br. zaplanowane jest zwieńczenie obchodów roku Jubileuszowego 70-lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie. Program uroczystości Jubileuszowej:
- 10.30- przejście z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie na Mszę Świętą do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie
- 11.00- uroczysta Eucharystia
- 12.00- przejście z Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie do auli Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie
- 13.00 rozpoczęcie Gali Jubileuszowej 70- lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie (aula ZS): część artystyczna, złożenie „Kapsuły Czasu” pod obeliskiem, przemówienia okolicznościowe przybyłych gości, koncert muzyczny, zakończenie uroczystości (tort jubileuszowy).