Praca semestralna klasa 2

Praca ma być wzorowana na arkuszu praktycznym ee.08 (przykłady arkuszy z poprzednich lat) np. https://arkusze.pl/egzamin-zawodowy-kwalifikacja-ee-08.

Każda praca ma zawierać przynajmniej dwa rozdziały

  1. Zastosowanie programu narzędziowego (diagnostyka dysku pamięci ram, karty graficznej itp.) oraz przykład zastosowania programu do backupu systemu czy partycji np. easeUS lub inny. Można pokazać backup na przykładzie narzędzi systemowych. Etapy pracy proszę dokumentować screenami!.
  2. Komendy terminala lub narzędzia systemu linux pomocne przy testowaniu zasobów sprzętowych komputera. Chodzi tutaj o polecenie typu

“Przeprowadź na stacji roboczej test zasobów komputera za pomocą dostępnych narzędzi w systemie operacyjnym Linux. Uzyskane wyniki testów, w postaci zrzutów ekranowych, zapisz w edytorze tekstowym o nazwie stacja_testy. “.  Etapy pracy również proszę dokumentować screenami!.

Dodatkowe rozdziały, które praca może zawierać to:

– Konfiguracja routera (polecenia z arkusza)

– System windows serwer (dowolne polecenie z arkusza np. tworzenie jednostek organizacyjnych, użytkowników, instalacja IIS itp. )

Tutaj również obowiązuje dokumentacja screenami

Gotowe prace najlepiej w formacie PDF proszę przesłać na adres t.dygulski@zsstaszow.pl. Tytuł maila w formacie klasa nazwisko  imię np.  2 Tig Wacław Kowalski . Termin nadsyłania prac do 10 stycznia. Drugi Tydzień ferii rezerwuję na sprawdzanie 🙂 . Wesołych Świąt życzę i udanych ferii 🙂

Skip to content