RADA SAMORZĄDU SZKOLNEGO 2016/2017

przewodniczacy-kosinski
Przewodniczący Samorządu : Bartłomiej Kosiński.  Cześć! Mam  na imię  Bartek i jestem uczniem klasy II Tom – profil mechatronik. Moje zainteresowania to technologia oraz motoryzacja, szczególnie motocykle. Bardzo lubię przedmioty ścisłe. Kiedyś zajmowałem się na poważnie łucznictwem. Jako przewodniczący postaram się koordynować pracę samorządu. 

 

zastepca-strzepek
Zastępca Przewodniczącego: Aleksandra Tołdowska. Hej wszystkim! Nazywam się Aleksandra Tołdowska i jestem uczennicą klasy I s. Moje zainteresowania to sport i plastyka. Od niedawna ćwiczę również karate. Cenię w sobie kreatywność i systematyczność. Jeśli chodzi o moją pracę w samorządzie to postaram się wraz z grupą wprowadzić nowe, ciekawe zmiany, które na pewno się Wam spodobają. Pozdrawiam!

 

skarbnik-nieckarz
Skarbnik: Krzysztof  Nieckarz. Cześć. Nazywam się Krzysztof Nieckarz. Jestem uczniem klasy drugiej TOM. Jeżeli chodzi o zainteresowania, to myślę że wszystko po trochu, choć nie ukrywam, że moją pasją jest piłką nożna. Co do mojej pracy w samorządzie, postaram się wprowadzić jakieś nowe, ciekawe i kreatywne pomysły. Pozdrawiam.

 

 

czlonek-strzepek
Członek Samorządu: Kamila Strzępek.  Hej! Nazywam się Kamila Strzępek i chodzę do II Ti. Interesuję się fotografią, filmem i śpiewem. Należę od 8 lat do ZHP, co zdecydowanie pomogło mi w samorozwoju. Od 5 lat chodzę na zajęcia teatralne, uwielbiam występować na scenie! 😀 Jestem otwarta na nowe znajomości, odpowiedzialna, kreatywna, łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi. Staram się być zawsze uśmiechnięta i zarażać tym moje otoczenie. Mam nadzieję, że wraz z resztą samorządu spiszemy się na medal i nie będziecie się z nami nudzić! 😀

 

czlonek-smaglowski
Członek Samorządu: Wiktor Smagłowski. Cześć! Nazywam się Wiktor Smagłowski i jestem uczniem II Ti. Cenię sobie nieschematyczność, kreatywność oraz pewność siebie. Od najmłodszego zafascynowany szeroko pojętą muzyką rockową i metalową. Jestem wielkim fanem sagi “Pieśni lodu i ognia” George’a R.R. Martina. Od ośmiu lat trenuję w Staszowskim Klubie Karate Kyokushin, jestem posiadaczem zielonego pasa (4 KYU). Także od ponad dwóch lat amatorsko trenuję badmintona. Zarówno w jednej jak i w drugiej dyscyplinie biorę udział w zawodach sportowych odnosząc sukcesy na tym polu. Niedawno mianowany na “samuraja”. 😛

 

 

Skip to content