Witaj szkoło !!! Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Tradycyjnie 1 września o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Wprowadzony został sztandar naszej szkoły, a wszyscy zgromadzeni wysłuchali w skupieniu hymnu narodowego. Zebranych przywitał Pan Jerzy Jabczuga, który w dniu 1.09. 2022r. objął stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie. Swoją obecnością szkołę zaszczycił Pan Leszek Guzal- wiecestarosta powiatu staszowskiego. Szczególne słowa skierował do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim życzył wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Pan dyrektor Jerzy Jabczuga przedstawił nową kadrę kierowniczą naszej szkoły. Wicedyrektorem ds. pedagogicznych została pani mgr Anna Słoczyńska, rolę wicedyrektora ds. kształcenia zawodowego pełni nadal pan mgr inż. Adam Tywoniuk natomiast stanowisko wicedyrektora ds. Centrum Kształcenia Zawodowego objął pan mgr inż. Szymon Nowak Uczniowie klas pierwszych poznali wychowawców oraz pozostałych członków grona pedagogicznego. Po odprowadzeniu sztandaru ZS zgromadzeni uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.

Autor tekstu: Magdalena Ablewicz
Zdjęcia: Tomasz Dygulski

Skip to content