Zostajemy w domu – czytajmy e-booki

Drodzy uczniowie! W związku z zaistniałą sytuacją, na którą nikt z nas nie był przygotowany, zdajemy sobie sprawę z tego, że miotają Wami różne uczucia – wcale nie pozytywne. Wasza wolność została ograniczona do minimum i macie prawo odczuwać z tego powodu złość, gniew, smutek, frustrację. Radość dotychczasowych dni zastąpiła niepewność o to co przyniesie jutro. Nakładane są na nas wszystkich coraz większe obostrzenia i zakazy. Nam dorosłym również trudno sobie z tym poradzić. Pamiętajmy jednak, że to wszystko dla naszego dobra. To od nas teraz zależy jak długo pozostaniemy w domach i jak będzie rozwijała się pandemia koronawirusa. Im mniej nas na zewnątrz, tym wirus ma mniejsze szanse na rozprzestrzenianie się.

Niemniej jednak życie toczy się dalej. Wasi nauczyciele już z Wami prowadzą e-lekcje. Maturzyści przygotowują się do matury… Pragniemy w związku z tym przypomnieć, zwłaszcza tym, którzy nie zdążyli wypożyczyć książek w bibliotece, że wiele lektur możecie bezpłatnie przeczytać na www.wolnelektury.pl. Informujemy również, że na www.empik.com  możecie skorzystać z bardzo fajnej promocji. Przez 60 dni możecie korzystać z konta premium za darmo (szczegóły w regulaminie). Tam poza e-bookami lektur, będziecie mieli dostęp do tysięcy tytułów książek. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, aby oderwać się choć na chwilę od trudnej rzeczywistości.

Kochani pozostańcie w domach. Na spotkania będzie jeszcze czas. 

Skip to content