Pożegnanie Absolwentów 2026

Kolejne roczniki wychowanków kończą pobyt w internacie zamykając ważny rozdział swojej edukacyjnej kariery. To czas podsumowań, wspomnień i wzruszeń, ale także nowych planów, marzeń i wyzwań. 

Dziękujemy za wspólnie spędzone lata i życzymy wielu sukcesów w dalszym życiu zawodowym i osobistym.

 

Tekst: Renata Jaworska

Zdjęcia: Ilona Gajdowska