Kolejne roczniki wychowanków kończą pobyt w internacie zamykając ważny rozdział swojej edukacyjnej kariery. To czas podsumowań, wspomnień i wzruszeń, ale także nowych planów, marzeń i wyzwań.
Dziękujemy za wspólnie spędzone lata i życzymy wielu sukcesów w dalszym życiu zawodowym i osobistym.
Tekst: Renata Jaworska
Zdjęcia: Ilona Gajdowska






