Dni Druku 3D 2017

30 marca 2017 r  w Kielcach odbyły się Targi Wirtroprocesorów i Dni Druku 3D. Były one zlokalizowane w hali „Targi Kielce”. Uczniowie naszej szkoły z II Ti i III TOM, pod opieką W. Sadłochy i D.Kędziory, uczestniczyli w tym wydarzeniu. Młodzież z chęcią słuchała przedstawicieli firm tłumaczących działanie nowoczesnych urządzeń, mogli też zobaczyć w praktyce działanie najnowszych drukarek 3D, skanerów 3D, czy technik cięcia metali. Wszyscy z bardzo dużym zainteresowaniem oglądali projekty powstałe na drukarkach 3D, były tworzone z najróżniejszych materiałów i wyglądały fantastycznie. Najbardziej spodobał się szkielet głowy dinozaura czy model Batmana. Jednak największym powodzeniem cieszyły się szybkie samochody i motocykle. Wszyscy uczniowie wyrazili chęć uczestnictwa  w Targach za rok.

Skip to content