Drodzy Abiturienci – Maturzyści Powiatu Staszowskiego!

Szanowni  Państwo  Dyrektorzy 

Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy i Rodzice,

                                               Droga Młodzieży!

 

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021 klas maturalnych  w szkołach ponadpodstawowych powiatu staszowskiego w imieniu Rady i Zarządu Powiatu Staszowskiego składam wszystkim tegorocznym Absolwentom, Dyrekcji z Gronem Pedagogicznym, Pracownikom Szkoły oraz Rodzicom serdeczne gratulacje i podziękowania.

Drodzy Abiturienci – Maturzyści Powiatu Staszowskiego!

Wszyscy doskonale wiemy, że pożegnania nie są łatwe. To czas wspomnień, refleksji, podziękowań i wielu wzruszeń. Gratuluję abiturientom ukończenia szkoły, osiągnieć edukacyjnych, sportowych i artystycznych. Wysiłek zdobywania wiedzy, rozwijania pasji i zainteresowań, z pewnością nie pójdzie na marne.

Nauka otwiera drzwi do pomyślnej przyszłości, a zdobyta wiedza, przełożona na mądrość życiową, spowoduje, że młody człowiek z powodzeniem odnajdzie się w dorosłym życiu.
Na czas egzaminów maturalnych życzę uzyskania jak najlepszych wyników  i znakomitych osiągnięć w dalszej edukacji, sukcesów w życiu osobistym i trafnego wyboru przyszłej drogi życiowej.

 

Skip to content