IV Międzywojewódzkiego  Konkursu o tytuł Supertechnika Regionu

W dniu 17 kwietnia 2024r. uczniowie naszej szkoły przystąpili do drugiego etapu  “IV Międzywojewódzkiego  Konkursu o tytuł Supertechnika Regionu ” organizowanego przez Sandomierską Filię Uniwersytetu Jana  Kochanowskiego w Kielcach wraz ze Studenckim Kołem Naukowym Level_UP oraz firmami: Finder i CPP Prema.
Finał konkursu został przeprowadzony w Zespole Szkół im. por. Józefa Sarny w Gorzycach. Na tym etapie uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą, ale też umiejętnościami praktycznymi. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie technikum mechatronicznego (Bartosz Bartóg, Maciej Nowak i Bartłomiej Raczyński). W finale zdobyli wysokie lokaty:
Bartłomiej Raczyński (5 Top) – 2.miejsce
Maciej Nowak (4Tom)  – 4. miejsce

Finaliści otrzymali nagrody ufundowane przez sponsorów konkursu: Firm:
Wago Polska, Finder, CPP Prema . Finaliście i laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Autor tekstu:  Grzegorz Sołtysiak
Autor zdjęć: Grzegorz Sołtysiak
Skip to content