Kartka dla Seniora

Uczniowie naszej szkoły pod honorowym patronatem grupy projektowej „Promocja Zdrowego Stylu Życia – Staszicówka” przeprowadziła akcję „Kartka dla Seniora”. Wszystkie kartki z życzeniami zostały przekazane do DPS-u w Sandomierzu. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tak szczytny cel.
Mamy nadzieję, że Nowy Rok przyniesie Wam mnóstwo sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń!

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i w budynkuMoże być ilustracjąMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osobaMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osobaMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, książka i w budynkuBrak dostępnego opisu zdjęcia.

Skip to content