Międzypowiatowy konkurs z języka angielskiego

1
Uczestnicy konkursu przed rozpoczęciem

W dniu 18 czerwca 2015 r. w auli Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica odbył się fina III Międzypowiatowego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych. Pomysłodawcami i organizatorami konkursu byli: Pan Krzysztof Janik –  nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica oraz Pan Michał Poziomek – nauczyciel języka angielskiego w Liceum Ogólnokształcącym im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie.

Konkurs odbył się w formie pisemnego testu, który zawierał zagadnienia gramatyczne i leksykalne z zakresu szkoły średniej. Wiedza uczestników znacznie wykraczała poza materiał nauczania z pierwszej klasy szkoły ponadgimnazjalnej.

W finale wzięli udział uczniowie ze szkół powiatu staszowskiego, buskiego, tarnobrzeskiego i opatowskiego.

Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe:

– tablet Lenovo ufundowany przez ZS im. S. Staszica

– podręczniki do egzaminu FCE, CAE oraz książki do gramatyki

– torby szkolne.

Wyniki konkursu:

1 miejsce: Tomasz Stefaniak z Zespołu Szkół Społecznych nr 1 w Tarnobrzegu

2 miejsce: Sabina Nadgrodkiewicz z Liceum Ogólnokształcącego im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie

3 miejsce: Aleksandra Kondas z Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Opatowie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!

 

                                                                           Organizatorzy

2
Komisja konkursowa

 

P1050900
Wszyscy uczestnicy konkursu wraz z opiekunami, tuż po wręczeniu nagród

 

Skip to content