Historyczny wyczyn strzelców

IMG_7677
Reprezentacja woj. świętokrzyskiego

 

W dniach 1-3 czerwca 2015 r. na obiektach Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego „ZAWISZA” w Bydgoszczy odbył się Finał Centralny 54  Zawodów Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety 2015”.  W zawodach wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół w Staszowie: Anna Dulińska, Katarzyna Pruska, Dominika Hetko,  Michał Bąk, Arkadiusz Samczyński, Grzegorz Piotrowski. Łącznie zawodnicy wywalczyli cztery puchary: trzy srebrne i jeden złoty. W klasyfikacji zespołowej dziewcząt bez licencji nasz team zajął drugie miejsce z łączną ilością punktów 1738,6. Indywidualnie bez licencji pierwsze miejsce wywalczyła Anna Dulińska z 598,6 pkt (na 654 możliwych). Również chłopcy w klasyfikacji zespołowej bez licencji zajęli drugie miejsce.  Indywidualnie bez licencji drugie miejsce wystrzelał Arkadiusz Samczyński z wynikiem 599,0 pkt (na 654 możliwych). Zawodnicy strzelali z karabinu sportowego (konkurencja 60 strzałów leżąc). Uczniowie przygotowywali się pod opieką p. Mariusza Siłki.

 

IMG_7653
Zwycięskie zespoły – dziewczęta bez licencji
I miejsce reprezentacja woj. śląskiego – drużyna z ZSE Bielsko Biała
II miejsce reprezentacja woj. świętokrzyskiego – drużyna z ZS Staszów
III miejsce reprezentacja woj. małopolskiego – drużyna z I LO Tarnów
IMG_7628
Indywidualnie – dziewczęta bez licencji
I miejsce woj. świętokrzyskie – Anna Duliński ZS Staszów
II miejsce woj. śląskie – Końska Justyna Bielsko Biała
III miejsce woj. mazowieckie Zdunek wiktoria Siedlce
IMG_7661
Indywidualnie – chłopcy bez licencji
I miejsce woj. kujawsko – pomorskie -Jankowski Adrian Włocławek
II miejsce woj. świętokrzyskie – Samczyński Arkadiusz ZS Staszów
III miejsce woj. kujawsko – pomorskie Kalinowski Sebastian Włocławek

 

IMG_7635

 

 

IMG_7621

IMG_7620

IMG_7539

 

Skip to content