Porozumienie o współpracy z Kołem Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich

W dniu 9 listopada 2022 r. zostało podpisane porozumienie o współpracy z Kołem Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Tursku Małym. W spotkaniu uczestniczyły przedstawicielki koła p. Agnieszka Borowska i p. Urszula Nowak.

Celem spotkania było podpisanie LISTU INTENCYJNEGO, dotyczącego współpracy w zakresie kreowania nowoczesnego wizerunku szkolnictwa zawodowego, podejmowaniu inicjatyw z zakresu działalności edukacyjnej, doradczej, organizowaniu oraz realizacji przedsięwzięć mających na celu rozwój szkolnictwa zawodowego i propagowania tradycji regionalnych oraz zdrowego stylu życia.

Zamierzeniem obu Stron w miarę rozwoju gospodarki i edukacji będzie:

  • Propagowanie i realizacja wspólnych projektów w zakresie rozwoju obu jednostek,
  • Organizowanie wspólnych działań o charakterze edukacyjnym oraz promocyjnym,
  • Współorganizacja Dni Otwartych Szkoły,
  • Wspólne przeprowadzenie kursów, wystaw, konkursów.

 

Tekst: Małgorzata Stachura

Zdjęcia: Małgorzata Stachura

Skip to content