Siedmiu Wspaniałych

Trwa kuratoryjny konkurs „Siedmiu Wspaniałych – świętokrzyscy uczniowie sportowcy 2016 roku.”, którego celem jest wyłonienie i uhonorowanie uczniów z województwa świętokrzyskiego, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami na arenach sportowych w roku 2016.
Uczeń naszej szkoły Mateusz Cecelon z klasy II Tom jest jednym z 18 nominowanych przez komisję konkursową do uzyskania tego tytułu. Mateusz brał udział w Mistrzostwach Polski Juniorów Osób Niepełnosprawnych w Lekkoatletyce i zajął I miejsce w rzucie oszczepem 700 gram, II miejsce w biegu na 100 metrów i II miejsce na 400 metrów oraz wystartował na Mistrzostwach Polski Seniorów Osób Niepełnosprawnych w Lekkoatletyce i zajął III miejsce w rzucie oszczepem 800 gram, II miejsce w biegu na 100 metrów i I miejsce na 400 metrów.
Drugi etap konkursu to głosowanie, które potrwa do 27 stycznia 2017 roku do godziny 15.00. Głosować mogą tylko uczniowie, wychowankowie oraz pracownicy szkól i placówek oświatowych województwa świętokrzyskiego. Każdy może oddać tylko jeden głos, wskazując dokładnie siedmiu nominowanych, na których go oddaje. Dodatkowym warunkiem potwierdzającym ważność oddanego głosu jest konieczność wpisania w formularzu nazwy oraz adresu szkoły lub placówki oświatowej, którą reprezentuje głosujący i daty urodzin głosującego. Na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Kielcach http://kuratorium.kielce.pl/2017/01/20/siedmiu-wspanialych-glosowanie/ oraz na oficjalnej i facebookowej stronie szkoły znajduje się formularz konkursowy, który umożliwia oddanie głosów na wybranych kandydatów. Laureatami zostanie siedem osób, które otrzymają największą ilość głosów.
Zachęcamy do głosowania na naszego kolegę. Pamiętajcie macie czas tylko do najbliższego piątku. GŁOSUJCIE TUTAJ!

Skip to content