Staszicówka czyta dzieciom

grup14 listopada w ramach akcji „Staszicówka czyta dzieciom” uczniowie Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica już po raz kolejny odwiedzili przedszkolaków z Przedszkola nr 4 w Staszowie. Podczas spotkania młodzież naszej szkoły czytała dzieciom wiersze i bajki, które miały na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych u najmłodszych. Uczniowie (kl. I Ti): Artur Cecelon, Kamil Kasperek, Filip Starościak i Tomasz Michalski wykazali się niezwykłym talentem pięknego czytania. Aktorskie zaangażowanie młodzieży spotkało się z dużym entuzjazmem i zaciekawieniem najmłodszych słuchaczy, którzy spontanicznie i bardzo żywiołowo reagowali na prezentowane przez lektorów teksty literackie.

Po wysłuchaniu bajek przedszkolaki radośnie prezentowały uczniom swoje ulubione kąciki zabaw.

1

2

4

Skip to content