Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Aleksandra Szwagierczak i Patryk Buda z kurator świętokrzyskim Małgorzatą Muzoł tuż po wręczeniu stypendiów

STYPENDIA PREMIERA WRĘCZONE

8 grudnia, w auli naszej szkoły, miała miejsce niezwykła uroczystość. Tego dnia najlepsi uczniowie powiatów: opatowskiego, sandomierskiego i staszowskiego, otrzymali Stypendia Prezesa Rady Ministrów. To wspaniałe wyróżnienie dla tych młodych osób, które naukę stawiają na pierwszym miejscu, są świadomi jej wartości i już teraz dbają o swoją przyszłość.  Podczas uroczystość obecni byli m.in.: kurator świętokrzyski Małgorzata Muzoł, wojewoda świętokrzyski Bożentyna Pałka-Koruba, starosta staszowski Michał Skotnicki, wicestarosta Tomasz Fąfara, nauczyciele oraz rodzice. Wśród nagrodzonych znaleźli się także uczniowie z naszej szkoły: Aleksandra Szwagierczak z klasy 2bLO, oraz Patryk Buda z klasy 4Ti.

3
Nagrodzeni uczniowie z powiatu staszowskiego
2
Zaproszeni goście

Spotkanie umilił występ szkolnego zespołu muzycznego „Staszicówka Band”, a uroczystości towarzyszyła niezwykła wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów oraz nauczycieli Zespołu Szkół im. St. Staszica oraz Centrum Kształcenia Praktycznego.

4
Wystawa prac plastycznych

7

Skip to content