Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze

Dnia 10.12.2014 odbyło się w szybujmiejscowości Wólka Milanowska rozdanie nagród IV edycji konkursu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze”. W ramach konkursu uczniowie przygotowują spot informacyjny na temat możliwości efektywnego i bezpiecznego wykorzystania szerokopasmowego łącza do Internetu w życiu codziennym. Pracę wykonują w zespołach dwuosobowych.

W konkursie wzięło udział sześcioro uczniów naszej szkoły. Wszystkie prace  zostały wyróżnione.

Zdjęcia z wystąpień zaproszonych gości możecie m.in. wicekuratora oświaty Grzegorza Bienia zobaczyć w GALERII

Poniżej zamieszczamy filmy naszych laureatów.

 

 


Dawid Zawada Grzegorz Wójcik

Karol Czerwiec Piotr Rogowski

Łukasz Januszewski Mateusz Bąk
Skip to content
W dniu 2 czerwca br. zaplanowane jest zwieńczenie obchodów roku Jubileuszowego 70-lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie. Program uroczystości Jubileuszowej:
- 10.30- przejście z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie na Mszę Świętą do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie
- 11.00- uroczysta Eucharystia
- 12.00- przejście z Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie do auli Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie
- 13.00 rozpoczęcie Gali Jubileuszowej 70- lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie (aula ZS): część artystyczna, złożenie „Kapsuły Czasu” pod obeliskiem, przemówienia okolicznościowe przybyłych gości, koncert muzyczny, zakończenie uroczystości (tort jubileuszowy).