Stypendyści ze Staszicówki

Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego zaprosił uczniów do Filharmonii Świętokrzyskiej im. O. Kolberga w Kielcach. Zaproszeni to uczniowie zakwalifikowani do stypendium w ramach Regionalnego programu stypendialnego dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół zawodowych województwa świętokrzyskiego. Byli tam nasi uczniowie: Agata Ola, Mateusz Wójcik oraz Tomasz Złotnik z klasy II technikum informatycznego, a także Aleksandra Grzesik i Agnieszka Karpińska z klasy III wielozawodowej. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w prezentacji nowatorskich metod uczenia się zaprezentowane przez znane osobowości świata nauki. Poprzez doświadczenia, różnego rodzaju eksperymenty zostały zademonstrowane  różne oblicza edukacji, co powinno zachęcić zaproszonych uczniów – stypendystów do poszerzania swej wiedzy w tym zakresie. Podczas konferencji wręczone zostały również umowy stypendialne dla uczniów zakwalifikowanych do stypendium.

 

Skip to content