Ostatnia powtórka z matematyki

„Szczęście sprzyja przygotowanym umysłom.”

Ludwik Pasteur

W dniu 19 kwietnia w naszej szkole, po raz drugi w tym roku, odbyły się Matematyczne Warsztaty Maturalne. Tym razem na zajęciach gościliśmy także uczniów z Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie.

Powtórka do matury podstawowej odbyła się na auli, gdzie zgromadziło się ponad 200 uczniów! Warsztaty zgodnie z tradycją poprowadził Szanowny Gość Pani Danuta Pyrek doświadczony trener i edukator matematyki. Na zajęciach zaprezentowano zadania z jakimi musi poradzić sobie każdy uczeń przystępujący do matury. Nauczyciele również byli do dyspozycji uczniów, chętnie odpowiadając na ich pytania i dzieląc się cennymi wskazówkami dotyczącymi metod rozwiązywania zadań typu maturalnego.

Uczniowie naszej szkoły mieli też możliwość pracy w grupie rozszerzonej. Powtórka  dla nich odbyła się pod kierunkiem Pani Beaty Fąfary, nauczycielki matematyki z naszej szkoły.

Za wszystkich maturzystów trzymamy mocno kciuki i życzymy sukcesów na maturze.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Danuty Pyrek, która już od kilku lat motywuje naszych podopiecznych do wytężonej pracy i rzetelnej powtórki materiału przed maturą z matematyki. Dziękujemy!

Skip to content