Sukces w konkursie “Zobaczyć matematykę”

zobaczyc matematykęTrzech uczniów z naszej szkoły Cezary Bąk (kl. II ti), Maciej Kwietniewski (kl. II ti) oraz Piotr Rogowski (kl. IV ti) wzięło udział w konkursie organizowanym przez AGH pt. “Zobaczyć matematykę”. Celem konkursu jest propagowanie matematyki za pomocą szeroko dostępnych narzędzi komputerowych, jakimi są przeglądarki internetowe i oprogramowanie niekomercyjne. Do finału dostało się dwóch uczniów Cezary Bąk i  Piotr Rogowski. Praca Piotrka pt. “Szyfry, kody, klucze” zajęła trzecie miejsce! Prace finałowe możecie zobaczyć TUTAJ. Zamieszczamy również linki do stron Czarka i Maćka. Prace nie stanęły na podium ale są naprawdę świetne! Zachęcamy również do wzięcia udziału w głosowaniu publiczności.  Szczegóły dostępne na stronie AGH w zakładce “Nagroda publiczności”.

 

Skip to content