“Szkoła z życiem”- Certyfikat dla Zespołu Szkół

 

“Czasem wdzięczność trudno jest wyrazić w słowach…Wtedy proste -dziękuję- zawiera wszystko, co chcemy powiedzieć.”

Takimi słowami Fundacja DKMS podsumowała akcję #KOMÓRKOMANIA, w którą nasza szkoła zaangażowała się w połowie kwietnia 2018 r.  W całej Polsce w akcji wzięło udział 1029 szkół, a udało się zarejestrować ponad 31517 potencjalnych Dawców. Wśród tych osób już jest 36 Dawców rzeczywistych, którzy podzielili się cząstką siebie i dali szansę na nowe życie swojemu bliźniakowi genetycznemu.

To sukces wszystkich, którzy promują ideę DKMS, sami decydują się na rejestrację, okazują serce wspierając osoby chore na białaczkę i inne choroby krwi, potrzebujące przeszczepienia od dawcy niespokrewnionego.

Uzyskany przez szkołę Certyfikat “Szkoły z Życiem” to prawdziwy zaszczyt i duma.

Jeszcze raz:

Dziękujemy wszystkim za organizację i udział w Akcji # KOMÓRKOMANIA.

 

 

 

 

 

 

Skip to content