Uczniowie „Staszicówki” na Gali Finałowej VI Edycji Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu w Warszawie

 

W dniu 8 czerwca 2018r.  w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczysta Gala Finałowa Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu.

Uczniowie Zespołu Szkół: Iwona Bujarska, Iwona Gul, Anna Skiba , Weronika Szczur i Kamil Wójcik pod opieką Pani Edyty Utnik mieli zaszczyt wziąć w niej udział. Było to wydarzenie podsumowujące warsztaty prowadzone na terenie szkoły przez koordynatora ANP.

Regulamin projektu zobowiązywał reprezentacje do wypełnienia zadań i przesłania pełnej dokumentacji projektów społecznych. Grupy finałowe prezentowały swoje prace i brały udział w konkursie o granty finansowe i tytuł laureata.

Wśród zaproszonych gości na Galę byli: Pan Tomasz Rożek- gość specjalny, Pani Minister Jadwiga Emilewicz, przedstawiciele partnerów i patronów Akademii.

Koła studenckie PW prezentowały swoje osiągnięcia na stoiskach naukowych: Przystanek: Wiedza, Zostaw po sobie uśmiech, Zostaw po sobie słowo, Zostaw po sobie Ślad, KJ.

Organizacja i oprawa Gali była imponująca. Ponad 45 delegacji szkół z całej Polski, prezentacja 14 prac finałowych i konkursy na najwyższym poziomie.

https://www.facebook.com/AkademiaNP/?hc_ref=ARTbHVw9rR6KO9Ilj5uhpOfW-oOxlbTQ-nFhRzBvBd6qXnOdHs0mYdMOFpPO2cAbsRg

 

Skip to content