Wielki sukces Karoliny Cebuli ze „Staszicówki”podczas 24. Olimpiady Wiedzy o Prawie

26 marca 2022 r. odbył się finał XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie. Karolina Cebula, uczennica III klasy Technikum Informatycznego, zdobyła tytuł laureata uzyskując 3 wynik w kraju. Karolina to niezwykle zdolna, pracowita i ambitna uczennica. Kolejne etapy Olimpiady kończyła z najlepszymi wynikami. Podczas eliminacji Okręgowych, które odbyły się w Kielcach w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych, zajęła II miejsce wśród dwóch zwycięzców. W tej kategorii uczestnicy przechodzili przez dwa egzaminy: pierwszy polegał na napisaniu testu wiedzy prawniczej, drugi na napisaniu egzaminu prawniczego obejmującego dziedziny prawa konstytucyjnego, cywilnego, administracyjnego, karnego, rodzinnego, opiekuńczego, pracy i gospodarczego. Dzięki swej ogromnej wiedzy i analitycznemu myśleniu znalazła się w finale olimpiady. Eliminacje centralne odbyły się on-line, a uczestnicy odpowiadali na pytania komisji składającej się z wybitnych prawników.
Po tych trudnych zmaganiach Karolina uzyskała tytuł laureata i trzeci wynik w kraju oraz wstęp na kilka znakomitych uczelni w Polsce! Karolino, gratulujemy sukcesu i życzymy satysfakcji na wymarzonym kierunku studiów.  Karolina przygotowywała się pod kierunkiem pani Wioletty Hatak.

Skip to content