I Świętokrzyska Międzyszkolna Liga Szachowa z sukcesem!

W dniu 28 maja 2021 została  rozegrana I Świętokrzyska Międzyszkolna  Liga  Szachowa pod patronatem  Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Wojewody Świętokrzyskiego i  Świętokrzyskiego  Kuratora Oświaty.    Naszą szkołę reprezentowało  8 zawodników:

Hubert Kanarek, Jakub Opala,  Kamil Jastrząb, Albert Balicki z klasy   3b Ti,  Raul Rogala, Mateusz Goleń i Mateusz Klimek  z klasy 3 Tba oraz Bartosz Jońca z klasy 2 Ti. W tegorocznej edycji wzięło udział 334 zawodników. Hubert Kanarek zdobył w klasyfikacji indywidualnej II miejsce jest to duży sukces, gdyż w kategorii szkół ponadpodstawowych było 80 uczestników.

Wszystkim zawodnikom składamy serdeczne gratulacje.

Więcej szczegółów na stronie : https://szachowa-akademia.pl/liga/.

Skip to content