II etap Olimpiady Wiedzy o Mediach

Dnia 15 grudnia 2017r. w Instytucie Dziennikarstwa i Informacji Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach odbył się II etap Olimpiady Wiedzy o Mediach. Ta prestiżowa inicjatywa zorganizowana została przez Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z 15 ośrodkami uniwersyteckimi w Polsce.
W olimpiadzie tej co roku biorą udział uczniowie naszej szkoły. Uczennica klasy III A LO – Maria Magdziarz w I etapie konkursu przygotowała film – „Reklama – manipulacja czy zakryta?” który zapewnił jej awans do II etapu olimpiady, a następnie rozwiązany test zagwarantował Marii przejście do eliminacji centralnych które odbędą się w marcu 2018 r. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.
Nad merytorycznym przygotowaniem uczennicy do etapu okręgowego i centralnego opiekę sprawuje mgr Jolanta Kuryk-Wielguszewska (nauczyciel historii i wos-u).

Skip to content