„Młodzież Zapobiega Pożarom” – sukces naszej uczennicy Magdaleny Skiby

W dniu 23 kwietnia 2024 r., w Starostwie Powiatowym w Staszowie odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Eliminacje rozegrane zostały w trzech kategoriach wiekowych, a uczestnicy zmagali się z testem wiedzy, który wyłonił najlepszych. W kategorii szkoły ponadpodstawowe najlepsza okazała się nasza uczennica z klasy II TB – Magdalena Skiba. Magda nie dała szans przeciwnikom i ostatecznie – po dogrywce, została liderką, dzięki czemu awansowała do etapu wojewódzkiego. Watro dodać, że Magda była najlepsza również w eliminacjach gminnych, które odbyły się 29 marca w Urzędzie Miasta i Gminy Staszów. My serdecznie gratulujemy naszej uczennicy i już dzisiaj życzymy powodzenia podczas etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 17 maja w Sichowie, a Magda będzie reprezentowała nie tylko naszą szkołę ale i powiat staszowski.

Tekst i fotografie: Justyna Brzezina

 

Skip to content