POMÓŻMY KONRADOWI

Dzisiaj, tj. 7 lutego 2022 roku, po kilkumiesięcznym już zmaganiu się z chorobą odwiedził nas wraz ze swoją mamą i  młodszym braciszkiem Konrad- uczeń klasy III, któremu zaledwie trzy tygodnie temu amputowano lewą nogę. Konrad walczy  z konwencjonalnym kostniakomięsakiem wysokiego stopnia od roku i niestety póki co leczenie nie przynosi oczekiwanych rezultatów –  na tę chwilę lekarze musieli podjąć decyzję o amputacji.

Konrad i jego najbliżsi są jednak pełni nadziei, że uda się pokonać „wroga” i w miarę normalnie funkcjonować. Teraz Konrad chce skończyć szkołę. Wprawdzie zdaje sobie sprawę, że wykonywanie zawodu mechanika może przekraczać jego możliwości, ale chce uczyć się dalej, zrobić prawo jazdy, by być niezależnym. Jest bardzo dzielny, wierzy w lepszą przyszłość.

Proteza nogi z pewnością ułatwiłaby Konradowi samodzielne funkcjonowanie, ale jej koszt – około 100 tys. złotych, przekracza możliwości finansowe rodziny.

Apelujemy więc o wsparcie naszego kolegi i ucznia w tym wyjątkowo trudnym dla niego czasie.

 

Została już założona zbiórka na portalu zrzutka.pl Proteza nogi dla 20-letniego Konrada | zrzutka.pl

 

Darowiznę na ten cel można też przekazać na konto Caritas Kieleckiej: ING Bank Śląski 21 1050 1416 1000 0005 0011 5811 z dopiskiem :”pomoc rodzinie Madej”-  można ją oczywiście odliczyć od podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym.

 

Jest również możliwość przekazania  1% podatku na ten cel poprzez wpisanie odpowiedniej informacji  ze wskazaniem KRS Caritas Kieleckiej (0000198087) w rocznym zeznaniu podatkowym.

 

Razem z Konradem i jego najbliższymi wierzymy, że teraz będzie już tylko lepiej.  Pomóżmy więc mu w zebraniu pieniędzy i ułatwmy tym samym zrealizowanie planów. Ważna i cenna jest każda, nawet najmniejsza kwota. Razem możemy więcej!

 

Skip to content