Rozdanie nagród w konkursie „Zobaczyć matematykę”

ikoDnia 3 czerwca w   sali audytoryjnej AGH przy  ul. Reymonta 7 w Krakowie odbyło się uroczyste rozdanie indeksów i nagród w konkursach  „O Diamentowy Indeks AGH” oraz „Zobaczyć matematykę”. Prace dwóch uczniów  naszej szkoły prowadzonych przez p. Tomasza Dygulskiego zostały nagrodzone w konkursie   „Zobaczyć matematykę” (pisaliśmy o tym we wcześniejszym wpisie link TUTAJ) .  Praca Piotra Rogowskiego zwyciężyła dodatkowo w głosowaniu publiczności. Uroczystość rozpoczęła się wykładem prof. dr hab. Konrada Szaciłowskiego z Akademickiego Centrum Materiałów i Nanotechnologii AGH pt. „Malujemy komputer czyli pigmenty w informatyce”. Po rozdaniu indeksów i cennych nagród rzeczowych głos zabrał  mgr Grzegorza Lipiec -Członek Zarządu Województwa Małopolskiego oraz  mgr inż. Paweł Szczerkowski prezes firmy Ericsson Ericpol w Polsce, Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Firma Ericpol była głównym sponsorem nagród.

4

3

2

1

Skip to content