Rozdanie nagród w konkursie “Zobaczyć matematykę”

ikoDnia 3 czerwca w   sali audytoryjnej AGH przy  ul. Reymonta 7 w Krakowie odbyło się uroczyste rozdanie indeksów i nagród w konkursach  „O Diamentowy Indeks AGH” oraz “Zobaczyć matematykę”. Prace dwóch uczniów  naszej szkoły prowadzonych przez p. Tomasza Dygulskiego zostały nagrodzone w konkursie   “Zobaczyć matematykę” (pisaliśmy o tym we wcześniejszym wpisie link TUTAJ) .  Praca Piotra Rogowskiego zwyciężyła dodatkowo w głosowaniu publiczności. Uroczystość rozpoczęła się wykładem prof. dr hab. Konrada Szaciłowskiego z Akademickiego Centrum Materiałów i Nanotechnologii AGH pt. “Malujemy komputer czyli pigmenty w informatyce”. Po rozdaniu indeksów i cennych nagród rzeczowych głos zabrał  mgr Grzegorza Lipiec -Członek Zarządu Województwa Małopolskiego oraz  mgr inż. Paweł Szczerkowski prezes firmy Ericsson Ericpol w Polsce, Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Firma Ericpol była głównym sponsorem nagród.

4

3

2

1

Skip to content
W dniu 2 czerwca br. zaplanowane jest zwieńczenie obchodów roku Jubileuszowego 70-lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie. Program uroczystości Jubileuszowej:
- 10.30- przejście z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie na Mszę Świętą do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie
- 11.00- uroczysta Eucharystia
- 12.00- przejście z Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie do auli Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie
- 13.00 rozpoczęcie Gali Jubileuszowej 70- lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie (aula ZS): część artystyczna, złożenie „Kapsuły Czasu” pod obeliskiem, przemówienia okolicznościowe przybyłych gości, koncert muzyczny, zakończenie uroczystości (tort jubileuszowy).