Sukces praktyk naszych uczniów w Sevilli, Hiszpania

Projekt “Za energią słońca – praktyki europejskie w dziedzinie odnawialnych
źródeł energii i mechatroniki.
2017-1-PL01-ka102-036176.

Raporty z praktyk online wysłane, testy z angielskiego na platformie OLS zaliczone, praktyki w Hiszpanii finansowane przez Unię Europejską zakończone z ocenami bardzo dobrymi nie tylko z pracy na praktykach, ale i z języka Hiszpańskiego, którego uczyli się na miejscu w Sevilli.
Praktyki trwały tylko przez 4 tygodnie – od 09.04.2018 do 04.05.2018, ale myslimy, że uczniowie klasy III Technikum odnawialnych źródeł energii i mechatroniki będą pamiętać o nich długo. Mamy nadzieję, że staże pomogą naszym uczniom – uczestnikom wyjazdu osiągnąć wysokie wyniki na zbliżających się egzaminach potwierdzających kwalifikacje zawodowe.
Chcemy podziękować naszym hiszpańskim partnerom – Euromind Projects za wysoki poziom zorganizowanych praktyk.
Swoimi osiągnięciami i refleksjami z praktyk w Sevilli chcą podzielić się uczestnicy projektu, którzy przygotowali kilka prezentacji na ten temat.

Prezentacja Bartosza Jaworskiego

Prezentacja Karola Glibowskiego

Prezentacja Krzysztofa Tomasika

Skip to content